Professional Image Institute

Barvy v interiéru

Poskytujeme konzultace a pomoc při barevném sladění interiéru již zařízeného nebo nového bytu, domu, či kanceláře a při výběru či namíchání barev na zdi při malování.

Pracujeme s barvami z pohledu estetického, energetického, fyziologického, psychologického i praktického. Respektujeme potřeby „obyvatelů“ prostoru i prostorové či světelné podmínky.

Pomůžeme Vám při vytváření (vylepšení) pohodového a útulného domova či kanceláře.

Cena konzultací závisí od vzdálenosti a rozsahu zakázky. Základní cena v Praze je 1.500 Kč za první hodinu, každá další hodina 600 Kč. Cena za první hodinu zahrnuje náklady na cestu.

Pokud Vás baví práce s barvami a chtěli byste se sami naučit slaďovat a vybírat interiérové barvy a porozumět „barevným energiím“ můžeme Vám nabídnout

4-denní kurz Barvy v interiéru, kde Vás naučíme:

Kurz probíhá ve dvou etapách, první dva dny jsou zaměřené zejména na teorii a základy míchání barev, potom následuje pauza pro vypracování „domácích úkolů“ – vymalování vybraných kompozic a setů s různými tonery, aby si účastnici zvýšili barevnou citlivost samostatnou prací. Asi po 2-4 týdnech následují další dva praktické dny v institutu, kde studenti vymalovávají zadané (vybrané) barevné kompozice, a to dokonalé sladěny s vybranými vzorky dřeva, dlaždic, cihel apod.

Cena: 10.000 Kč

Termíny domlouváme individuálně.

V případě zájmu kontaktujte Annu Nandrážiovou na anna.nandrazi@gmail.com nebo 602 386 900.


Několik inspirací pro Vás:
Málo kontrastní kombinace monochromatických neutrálních barev s tonerem Burt Siena. Nálada klidná. Popis barev, rozšířená kombinace analogových barev (žlutozelené a žlutooranžové), sladěné tonerem Burnt Siena (ve dřevě, malbě i dekoracích). Nálada relaxující. Monochromatická kombinace žlutěoranžových barev doplněná komplementární modrou barvou, tonerem je Unbleached Titanium. Nálada svěží.


Navstivte nase nove stranky
zpetksobe.cz